Pomagasz pszczołom? Kup nasz kalendarz a zrobisz jeszcze więcej!

Pomagasz pszczołom? Kup nasz kalendarz a zrobisz jeszcze więcej!

KIM JESTEŚMY?

Nie wiem jak Ciebie, ale mnie strasznie męczą ludzie którzy marudzą. Stękają że jest za gorąco, za zimno, że zła pogoda, że znowu coś nie tak, że zupa za słona.

Znacie ten typ ludzi? Na pewno. Mnie męczą te “wymówki” i wolę zrobić coś pożytecznego z moim czasem, zamiast stękać. Staram się trzymać zasady, że lepiej być rozliczany z wykonania jakiegoś działania, niż nie robić nić i stękać do czyjegoś ucha. Dlatego właśnie powstała Fundacja Pracowite Pszczółki.

Nasz pierwszy projekt 😀

Gdy rok temu rozpoczęliśmy działalność fundacji, to tak naprawdę w głowie był pewien cel. Zrobienie czegoś dla owadów. Mając za sobą dość sporą ilość warsztatów z dziećmi, zobaczyliśmy że warsztaty są fajne, a nawet super, lecz wydawały się zaledwie atrakcją lekcyjną w szkole czy przedszkolu, na której owady nie korzystały bezpośrednio.

DLATEGO BUDUJEMY ŁĄKĘ!

Naszym pierwszym i zarazem jedynym projektem jak do tej pory, jest stworzenie w Sobótce, łąki kwietnej. Pomysł prosty, lecz nie przypuszczaliśmy, że będzie on aż tak wymagający i kosztowny. No i koszty można mnożyć.

  • Dzierżawa terenu naszej łąki
  • Wynajem ciągnika i ludzi do ogarnięcia terenu.
  • Zakup narzędzi do pielęgnacji łąki
  • Zakup ogrodzenie i słupów do ogrodzenia terenu łąki i pasieki edukacyjnej
  • Postawienie pasieki edukacyjnej

Serio mam dalej pisać? Jakby nie liczyć to będzie to. AAAAA czekajcie zapomniałem o najważniejszym! KWIATY. Na szczęście część kwiatów dostajemy od naszych “Super Fanów” a część też trzeba będzie kupić. Wycena jaką usłyszeliśmy, za nasiona na 1 hektar łąki to ponad 8 tyś zł NETTO!

Kalendarz Królowe Pszczół. Wyjątkowy projekt, który wspiera działania naszej fundacji i jest jedynym tego typu wsparciem. Musisz go mieć jeśli naprawdę zależy Ci na losie dzikich pszczół!


TAK JEST! TO JEST WYJĄTKOWY KALENDARZ!

Absolutnie wyjątkowy i kalendarz. Artystyczne dzieło sztuki w służbie dzikim zapylaczom! Pięknie skomponowane zdjęcia i niesamowite plenery.
TAKI JEST TEN KALENDARZ!

Zysk = Kwiaty

Całkowity dochód ze sprzedaży tego kalendarz to właśnie wsparcie naszej łąki. Całość wydamy na nasz projekt. Na co dokładnie? Spokojnie na to macie odpowiedź powyżej. Dla tych którzy są bardziej dociekliwi pokażemy na co ile wydajemy. Chcemy być przejrzyści.

 

Super Prezent!

Decydując się na nasz kalendarz nie tylko wspierasz naszą misję! Kalendarz to doskonały prezent. Fantastycznie sprawdzi się jako kalendarz na nowy rok, ale może również pełnić rolę fantastycznego prezentu!

Zanim będzie za późno.

Kalendarzy jest ograniczona ilość. Czasu niewiele. Nowy rok już niedługo się zaczyna.  Nie czekaj. Zamów swój kalendarz już dziś.

Share this post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *