KALENDARZ – KRÓLOWE PSZCZÓŁ

NIE PRZEGAP NOWOŚCI

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

  Pozostań z nami w kontakcie! Zapisz się newsletter! Otrzymasz wiele fajnych info o pszczołach i naszych działaniach!

  KALENDARZ – KRÓLOWE PSZCZÓŁ

  Kalendarz Królowe Pszczół to dzieło sztuki wspierające działania proekologiczne.

  Głównym zadaniem tego właśnie kalendarza jest wsparcie finansowe poprzez sprzedaż Wam kalendarza.

  Jak to zadziała? Odpowiem szybko w paru zdaniach!

  Dochód z jego sprzedaży kalendarza, zostaje w całości przeznaczony na nasz projekt Łąki Kwietnej w Sobótce. Projekt jest spory i długoterminowy, a co za tym idzie, wymaga wielkich nakładów pieniężnych. Tak wiemy. To oklepany temat, kasa kasa. Teren na którym ma się znajdować łąka, wymaga sporej pracy, której nie jesteśmy sami wykonać i trzeba będzie ją zlecić.

  Proste jak 2+2 😀

  DLACZEGO WARTO KUPIĆ NASZ KALENDARZ?

  Oto jedynie parę powodów dla których powinieneś mieć ten kalendarz!

  • Kalendarz ma swoją MISJĘ!
  • Jest wykonany przez profesjonalistów!
  • Stanowi doskonały prezent na nowy rok!
  • Jest dziełem sztuki, które ozdobi twój dom!
  • Każde zdjęcie wykonane jest z gustem!
  • Jest BARDZO TANI w porównaniu do tego typu kalendarzy!
  • Jest jedynym takim kalendarzem w Polsce!

  Dlaczego nasz kalendarz jest wyjątkowy?

  Kalendarz jest na tyle elastyczną formą, że można w niej przekazać wiele treści. Mogą to być dla przykładu kalendarz z przepisami kuchennymi lub pięknymi widokami gór.

  Praca przy tworzeniu kalendarza pokazała mi, jak wielkiego nakładu pracy wymagają profesjonalne sesje zdjęciowe. Całkowicie różni się to od fotografowania natury, gdzie ważne jest złapanie chwili taką jaka jest.

  Przyznam sam że tworząc go, nigdy nie zastanawiałem się ile pracy trzeba włożyć w jedno zdjęcie. Ja fotografuje pszczoły czyli naturę, więc wiecie łapie chwile, naturę stworzoną taka jak jest. Natomiast wykonanie zdjęć jakie zobaczycie w naszym kalendarzu, wymaga OGROMU przygotowań, chęci, szczęścia i przemyśleń.

  Osoby tworzące ten wyjątkowy Kalendarz!

  Małgorzata Kuriata – Fotografia!

  Znacie tą nieśmiertelną piosenkę Paktofoniki – Chwile Ulotne? Na pewno tak. Nasza pani fotograf jest właśnie taką osobą która łapie takie chwile. Jest jak magik w świecie szarej rzeczywistości! Małgorzata, bo o niej mowa robi piękne zdjęcia na absolutnie najwyższym poziomie!

  Gosia jest odpowiedzialna za zdjęcia do naszego Super Mega Kalendarza. Wybranie tej jedynej fotografii, jest ogromnym wyzwaniem, ponieważ ilość zdjęć podczas jednej sesji zdjęciowej jest olbrzymi. Zapewne każda nasza królowa mogła bym zostać wybrana na wszystkie 12 stron naszego kalendarza.

  Podpowiemy Wam również, że Gosia może zrobić Wam zdjęcia na Wasze wesele, bo na codzień właśnie się tym zajmuje!

  Strona Gosi na FB

  )

  Ewa Jobko – Suknie

  Cóż ciężko opisać ile pracy trzeba włożyć w stworzeniu dzieła sztuki. Dokładnie tym są suknie tworzone przez Ewę. Oczywiście każdy ma swoje preferencje do co stroju. Jedni wolą bardziej stylowe kolekcje, drudzy barokowe, jeszcze inni suknie wieczorowe. Faktem jest, że każda suknia w naszej sesji jes niepowtarzalna.

  Stronę Ewy i jej suknie możecie zobaczyć poniżej. No i hit! Jeśli któraś z sukni Wam się spodoba to możecie ją kupić. Napiszcie do Ewy i będziecie wszystko wiedzieć!

  Strona EWY!

  Agnieszka Rodo – Biżuteria

  Agnieszka tworzy fantastyczną biżuterię, którą możecie zobaczyć na pięknych modelkach. Przygotowanie każdego zestawu wymaga wiele pracy i czasu. Biżuteria jest dopełnieniem każdego stroju i tworzy jego nieodłączny element.

  Strona Agnieszki

  Agata Wielocha - Makijaż

  Kolejna osoba, której pracy nie widać na pierwszy rzut oka to Agata, która swoją pracą podkreśla to co piękne w modelkach. Jej praca dodaje charakteru całej fotografii.

  MODELKI, CZYLI NASZE KRÓLOWE!

  Angelika Rytkowska

  Julia Borodacz

  Natalia Stasiak

  Ewelina Lisia

  Anastasiia Aleksieieva

  Beata Starzyk

  Ewelina Olszewska

  Aleksandra Woś

  Ludmiła Jewtuszok

  Ludmiła Jewtuszok

  Wiktoria Gajzler

  Natalia