O Fundacji

The perfect choice for your next project

Jesteśmy Pracowite Pszczółki ChronimyBzykającyŚwiatSłodkości Z Wami!

Wolimy działać niż czeka, wolimy tworzyć niż zastanawiać się, wolimy zmiany niż zastój. Czy też tak myślisz?

Nasza Misja

Misja Fundacji

Nasza misja jest prosta, co czyni ją społecznie zrozumiałą. Naszym planem jest upowszechnianie wiedzy o pszczołach i praca nad zapewnieniem im lepszego rozwoju.

WIZJA

Jak zrealizować misję? Naszym planem, wizją jest pokazanie owadów w innym świetle niż dotychczas. W sposób oryginalny i dający do myślenia.

Dlaczego My?

To dobre pytanie, ale odpowiedź jest jeszcze prostsza. Nam się chce coś zmienić! Nie chcemy marudzić i czekać na “jutro”. Wolimy tu i teraz.

Kim Jesteśmy?

Fundacja powstało po wielu latach prowadzenia własnej pasieki. Wiecie jak to jest. Z biegiem czasu rozumie się wiele więcej, widzi rzeczy które są niewidoczne dla początkującego. I tak przy pracy z pszczołami można się wiele nauczyć, wiele wynieść.

Doskonale wiecie że w tej chwili rynek pokochał pszczoły i są one modne. Do czego jednak zmierza moda? Wydaj mi się że do niczego. Głośne krzyki wokoło pszczół są niczym, bo trzeba działać.

Dlatego właśnie działamy.

Nasz Zespół

Daniel Borak

Założyciel Fundacji Pracowite Pszczółki, właściciel pasieki od 7 lat, szaleniec na punkcie pszczół. Twórca warsztatów pszczelarskich dla dzieci, które cieszą się ogromnym powodzeniem.

About Our Clients

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit massa enim. Nullam id varius nunc.